سوال‌های متداول

بله صددرصد رایگانه و تک تک ویدئوها به صورت صددرصد رایگان در اختیارتون قرار گرفته. تازه با گذشت زمان، باز به صورت رایگان، دوره آپدیت هم خواهد شد و اگه نکاتی خاص جدیدی وجود داشت هم قطعا به دوره افزوده میشه!

سوال قشنگی پرسیدی! ببین این دوره کاملا رایگانه و تک تک ویدئوها، به صورت رایگان، در اختیار تمامی کسانی قرار گرفته که این دوره رو پیدا کردن! یعنی حتی اگه عضو سایت و هیچکدوم از رسانه‌های دوره نباشی هم، باز میتونی تک تک ویدئوهای دوره رو تماشا کنی. اما خب پیرو فلسفه «هرچقدر پول بدی همون‌قدر آش میخوری» (!) 4تا پلن هم برای دوره درنظر گرفته شده تا بتونید سرویس‌دهی‌های متفاوتی رو تجربه کنید.

این سوالت هم قشنگ بود هم جذاب! ببین تو حالت عادی، روزی یک الی دوتا ویدئو جدید در سایت (و آپارات) قرار میگیره. این یعنی مثلا کامل کردن یک دوره‌ای که 100تا ویدئو داره، حداقل و در کمترین حالت ممکن،  برات 50روز طول میکشه ولی اگه مثلا عضو پلن «تاپ‌پلیر» یا پلن «سوپراستار» باشی، میتونی به محض اینکه وارد هرکدوم از این دو پلن شدی، از اولین تا آخرین ویدئو دوره رو بلافاصله دریافت کنی! این یعنی اگه همون روز اول، عضو این پلن بشی، یه ماه و نیم زودتر از بقیه کسایی که دوره رو دنبال میکنن، میتونی دوره رو به اتمام برسونی!

صددرصد! مثلا یه ویژگی دیگشون، اینه که با عضویت در هرکدوم از این پلن‌ها، میتونید از یک تا پنج‌بار پشتیبانی کامل رو از مدرس دوره دریافت کنید. درحالی که تو حالت عادی، هیچ پشتیبانی‌ای نمیتونید دریافت کنید. البته میتونید سوال‌هاتون رو بپرسید و جواب هم بگیرید ولی پشتیبانی دریافت نمیکنید

ببینید، هرکسی میتونه هر زمانی، هر سوالی که داشت رو توی کامنت‌های مربوط به همون ویدئویی که براش سوال بوجود اورده بپرسه، و من قطعا جوابش رو میدم. برای اینجور سوال پرسیدن، لازم نیست وارد پلن خاصی بشید. اما اگه کارتون از «سوال» گذشته و عملا به «کمک» نیاز دارید، اون وقته که «پشتیبانی» وارد کار میشه. برای دریافت پشتیبانی هم حتما باید «حق پشتیبانی» بدست بیاری

به طور کلی، 4راه برای بدست اوردن «حق پشتیبانی» وجود داره:

  1. وارد پلن «پرفشنال» دوره بشی و یک «حق پشتیبانی کامل» دریافت کنی. برای عضویت در پلن پرفشنال، بکوب همینجا!
  2. وارد پلن «تاپ‌پلیر» دوره بشی و سه «حق پشتیبانی کامل» دریافت کنی. برای عضویت در پلن تاپ‌پلیر، بکوب همینجا!
  3. وارد پلن «سوپراستار» دوره بشی و پنج «حق پشتیبانی کامل» دریافت کنی. برای عضویت در پلن سوپراستار، بکوب همینجا!
  4. و یا «اُسطوره» بشو و دو «حق پشتیبانی کامل» دریافت کن. اُسطوره شو!

منظور از «پشتیبانی کامل» اینه که شما مشکلتون رو از طریق تلگرام با من مطرح میکنید و تا زمانی که مشکلتون حل نشده، پشتیبانی هم به اتمام نمیرسه! فقط و فقط در یک صورت، پشتیبانی، قبل از اینکه مشکلتون حل بشه به اتمام میرسه اونم زمانیه که هم من و هم شما، به این نتیجه برسیم که مشکلتون قابل حل شدن نیست.

ببینید این دو حالت داره. اگه شما همون اول که مشکلت رو مطرح کردی، من بهت بگم که مثلا این مشکل رو قبلا هم کسی داشته و قابل حل شدن نیست، اون‌وقت حق پشتیبانی شما مصرف نمیشه. یعنی اگه مثلا 5تا حق پشتیبانی داشته باشی، بازم هر5تا حق پشتیبانیت، پابرجا باقی میمونه.

اما اگه شما مشکل رو مطرح کردی و من روش وقت گذاشتم و تمام راه‌های ممکن رو هم بررسی کردم ولی درنهایت به این نتیجه رسیدم که مشکلتون قابل حل شدن نیست، اون‌وقت حق پشتیبانی شما مصرف میشه. یعنی اگه مثلا 5تا حق پشتیبانی داشته باشی، حالا حق پشتیبانیت میشه 4تا.