تک تک ویدئوهای این دوره (هم ویدئوهایی که لینک مستقیم دارن و هم ویدئوهایی که لینک غیرمستقیم دارن) در سرورهایی واقع در کشور خودمون آپلود شدن و درنتیجه، (درصورتی که بدون فیلترشکن، ویدئوها رو دانلود کنید) هزینه دانلودتون نیم‌بها محاسبه میشه. یعنی مثلا اگه 2گیگ ویدئو از این سایت دانلود کنید، از حجم اینترنتتون، تنها یک‌گیگ مصرف میشه!

محدوده دسترسی :

تمام ویدئوهای دوره

(حتی اونایی که هنوز به طور رسمی در سایت دوره قرار نگرفتن!)

تعداد سوال‌های آزاد و نحوه پاسخ‌دهی بهشون:

بی‌نهایت سوال!

فقط از طریق کامنت گذاشتن در سایت

این یعنی شما آزادی هرچقدر سوال که راجع به دوره یا راجع به موضوع خاصی که در ویدئوها بهشون پرداخته شده، داشتی رو بپرسی. منتها باید این سوال‌ها رو از طریق کامنت گذاشتن در همین سایت بپرسی (مثلا زیر پست مربوط به ویدئو مدنظرت). و البته که صرفا هم باید در حد «سوال» باشن، و انتظار حل مشکل نداشته باشی 😉

 

میزان و نحوه دریافت پشتیبانی:

سه‌بار پشتیبانی کامل و از طریق تلگرام

یادته تو مرحله قبل گفتم «نباید انتظار حل مشکل داشته باشی»؟. خب حالا اینجا میتونی «انتظار حل مشکل داشته باشی»! اگه عضو این پلن باشی، درمجموع، میتونی سه‌بار درخواست پشتیبانی کنی و باید هم از طریق تلگرام، مشکلت رو به من بگی که راحت‌تر بتونم کمکت کنم. خیالت هم راحت باشه، تا زمانی که مشکلت حل نشه، خود من ول‌کن ماجرا نیستم! مگر اینکه جفتمون به این نتیجه برسیم که دیگه واقعا مشکلت حل شدنی نیست!

 

نحوه قرارگیری در این پلن:

عضویت رایگان در سایت!

دقت کنید که فرایند عضویت در تمامی پلن‌های سایت (بجز «لجند»)، کاملا اتوماتیک شده و شما به محض پرداخت هزینه (البته در پلن تاپ‌پلیر، نیازی به پرداخت هزینه نیست)، عضو پلن مدنظرتون میشید و بلافاصله به صفحه مخصوص پلنتون، دسترسی پیدا میکنید. در پلن «تاپ‌پلیر»، این موضوع به این معنیه که شما بلافاصله، میتونید به لینک‌های غیرمستقیم تک تک ویدئوهای دوره (حتی اونایی که هنوز به طور رسمی منتشر نشدن) دسترسی پیدا کنید.

برای عضویت در سایت، اینجا کلیک کن

اگه قبلا عضو شدی، از طریق این لینک وارد شو

و اگرم عضو شدی و وارد سایت هم شدی، از طریق لینک پایین، به صورت رایگان، عضو پلن تاپ‌پلیر شو!